Lot n° 3137  | Auction 461

Estimate € 50 - 60

Sold € 30

Auction: 20 November 2019 at 10:00

Diderto e D'Alambert. Modi di pescare. 8 tavv. in folio. Acquaforte su rame (difetti)

Estimate € 50 - 60

Sold € 30