Lot n° 401  | Auction 258

Bonardi B.

Estimate € 800 - 900

Sold € 1,200

Auction: 25 March 2009 at 15:00

Bonardi B.

"Lago di Como - Villa Melzi", 1878, olio su tela. (cm 35x46). In cornice. (restauri).

Estimate € 800 - 900

Sold € 1,200