(Storia) Mascovius. Commentarii de rebus imperii romano germanici a Conrado Primo usque ad obitum Henrici Tertii. Lipsia, Schuster, 1741. In 4°. Legatura coeva in cartone. Mende alla legatura, difetti

Estimate € 50 - 70

Sold € 20