Lot n° 2354  | Auction 312

Francesco Faraone Aquila (  1676 -  1740 )

Estimate € 180 - 200

Sold € 100

Auction: 27 September 2013 at 14:30

"In aula Costantiniana" acquaforte (cm 50x58) In cornice

Estimate € 180 - 200

Sold € 100