Lot n° 76  | Auction 312

Lentini Giovanni ( Palermo  1882 - Milano  1955 )

Estimate € 40 - 50

Sold € 40

Auction: 24 September 2013 at 10:00

"Case in laguna" monotipo (cm 61x82) Datato 1933, in cornice dorata

Estimate € 40 - 50

Sold € 40