Lot n° 972  | Auction 312

Raffaele Armenise ( Bari  1852 - Malgrate  1925 )

Estimate € 120 - 150

Sold € 150

Auction: 25 September 2013 at 14:30

(attr.) "Saltimbanco con scimmietta" acquerello (cm 20x15) In cornice

Estimate € 120 - 150

Sold € 150