Lot n° 909  | Auction 387

Estimate € 100 - 120

Sold € 170

Auction: 05 April 2017 at 14:30

Kilim, Uzbekistan Turkestan occidentale, fine secolo XIX. Tessitura tipo jacquard (168x160) (difetti)

Estimate € 100 - 120

Sold € 170