Lot n° 1414  | Auction 529

Estimate € 150 - 180

Sold € 100

Auction: 12 November 2021 at 10:00

Ignoto "Salvator Mundi" dipinto su tavola (cm 27,5x19,5). In cornice   (difetti)

Estimate € 150 - 180

Sold € 100