Lot n° 184  | Auction 666

Ernesto Bazzaro ( Milano  1859 -  1937 )

Estimate € 800 - 1,000

Sold € 750

Auction: 26 June 2024 at 15:00

"Contadina" scultura in bronzo (h cm 70) firmata alla base (difetti)

Estimate € 800 - 1,000

Sold € 750