Lot n° 270  | Auction 276

Shahn Ben (  1898 -  1969 )

Estimate € 120 - 140

Sold € 160

Auction: 20 October 2010 at 15:00

Shahn Ben (  1898 -  1969 )

"Case" litografia (cm 30x37) Firmata in lastra. In cornice

Estimate € 120 - 140

Sold € 160