Lot n° 517  | Auction 276

Vitali Gianfranco

Estimate € 120 - 150

Sold € 130

Auction: 20 October 2010 at 15:00

Vitali Gianfranco

"Grand hotel de l'aigle noir" acquaforte (cm 21x21) Firmata e iscritta in basso al centro. In cornice

Estimate € 120 - 150

Sold € 130